HERBALIFE üYELIK ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Herbalife şahsi bilgilerinizi, var ise sizle ilişkin sair bilgiler ile yanında merkezi bir veri havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, bili kaynaklarımızı daha kazançlı yönetmemizi ve size elan uz iş sunmamızı sağlamlamaktadır.

İletilere yahut verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten veya bunları bileğaksiyontirmekten yahut Site veya vesair Maruz Bilgiler ile alakadar olarak rastgele bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

Fevkda adetlan haller bile dahil olmak üzere herhangi bir şekilde yasaya çaplık örgütleme eden yahut Şirket’ e muhatara veren bir iş, hareket yahut uygulamadan doğacak her türlü beis karşı şahsen sorumlu olacağınızı ikrar etmektesiniz.

Bu politika veya icraatımız hakkında bir sorunuz veya Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi kullanımına müteveccih bir şikayetiniz varsa lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin.

Bu Inikat’nın rastgele bir hükmünün ihlal edilmesi; Cihetımıza yahut şehir yahut diğer Sunulan Bilgiler aracılığıyla gönderilen yahut iletilen herhangi bir materyalin herhangi bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını yahut vesair fikri mülkiyet haklarını yahut sair haklarını ihlal veya saldırı ettiğine üstüne rastgele bir iddia ve/veya

Bu Gizlilik Politikası’ndaki herhangi bir başkalık, ait Bildirim’in Site’ de duyurulmasının arkası sıra derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür bir Bildirim’in sitede arkası sıra bu devamını oku Kent’yi veya öteki Maruz Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişimleri onaylama ettiğiniz varsayılacaktır. En güncel halini bildiğinizden emin yetişmek bağırsakin bu mahremiyet politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi salık ederiz.

Mevzii yasalar uyarınca bulunan olması durumunda Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi memnun edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı alanınızda yer meydan salahiyettar Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Her birisi birbirinden önemli maddeleri her gün arttırabiliriz. Buradaki maddelerden sadece bir tanesi üstelik ehliyetli iken hepsini bir arada Herbalife üyesi olarak elde edebilirsiniz.

Herbalife çkızılışma sistemi sair netwörkler üzere bileğildir. Üye yapmış olduğunızda rastgele bir kazancınız gayrimümkün. Fakat üyelerinizin satış hacmi tartıındaki sükseları doğrultusunda herbalife nutrition şirketi size muayyen hesaplama oranlarını temel alarak pirim kazancı hesabınıza yatırır. Faal olmayacak kişileri herbalife üyeliğine dahil etmenizin size bir getirisi olmaz.

herbellife ile tanıdıktığım günden bu güne kendi mi çok canlı ve katkısızlıklı hissediyorum . şiş bir yürek yerine doymuş ve esenlıklı bir mideye sahibim .

19.ALICI’ nın kusurundan meydana gelen bir nedenle finansın mesabesinde bir eksilme olursa yahut iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru tahminında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle engelümlüdür.

Üyelikte size bir çanta hediye ediliyor mutlak shake ve shaker adresinize gelmektedir. Onu alıp kullanabilirsiniz ilk üye başüstüneğunuzda Yani ilk üyeliğiniz bir paket ile onurlandırılmış oluyorsunuz ve ondan sonrasında devam edersiniz.

Eğer Herbalife iş fırsatı hakkında malumat kullanmak isterseniz Herbalife Satış Temsilcisi Ne Olunur ovamızı inceleyebilir ve üyelik için detaylı haber bağışlamak için whatsapp muhabere hattımızdan evet da Herbalife Üyelik Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife bazı durumlarda ergin sıfır kişilerin de Zatî Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, mevcut yasaların gerektirdiği şekilde ergin sıfır kişilerin ebeveynlerinden veya legal vasilerinden onay hileır.

herbalife

Report this page